Oznanila 20. nedelje med letom - Misijonske

29. NEDELJA MED LETOM

– MISIJONSKA –

18. oktober 2020

• Zdaj morda razumemo, kaj pomeni, »če eden vrta čoln, se vsi potopimo«. Bodimo odgovorni a tudi opozarjajmo tiste, ki še vedno  mislijo le nase, da se moramo vsi držati discipline, ki je potrebna, da se virus zajezi pod raven epidemije. Ne bodimo tiho! Ne bodimo ovce levičarski mentaliteti!
  • Javne sv. maše so spet prepovedane. Vsak dan bom maševal po objavljenem namenu. Če želi kdo prestaviti mašo za svojce na kasnejši čas, naj me pokliče, da se dogovorimo.
  • Cerkev bo odprta za osebno molitev. Vzemite si čas za Jezusa!
  • Priložnost za sv. spoved po dogovoru. Ker pa je 1. novembra priložnost za odpustke, bom objavil prihodnji teden kdaj bom dežural v spovednici.

Sv. maše in godovi

29. NEDELJA MED LETOM – Misijonska -